Burger

O burgerach nie trzeba się rozpisywać. Każdy wie, jak powinien wyglądać i smakować burger, który ma być treściwym obiadem lub wypaśną kolacją. Taki hamburger czeka na Ciebie w Krakowie w dzielnicy Kazimierz.

Zdecydowanie treściwy burger w towarzystwie kebaba

Jego głównym składnikiem jest oczywiście mięso - w tym wypadku 100% jagnięciny, bułka maślana, sałata lodowa, ogórek konserwowy, czerwona cebula i wyśmienity sos. To oczywiście hamburger tradycyjny, ale dostępny jest również w wersji rozszerzonej z żółtym serem i bekonem. W całości robi się z tego kanapka o wadze prawie pół kilograma (dokładnie 400g w tym mięso 160g), więc mowa tu o naprawdę konkretnym posiłku.

Lokal Efes Kebab na krakowskim Kazimierzu poczęstuje Cię również niezwykłym tureckim kebabem w super cienkim cieście, bułce lub tortilli z różnymi rodzajami mięsa, sałatkami oraz frytkami z mięsną lub wegetariańską posypką, a także, gdy wolisz bardziej tradycyjne warianty, zestawem obiadowym. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco ze świeżych i wysokiej jakości składników. Jest smacznie, treściwie, szybko i oczywiście na dowóz.


burgery kazimierz krakow